Latest News

Ibrahimovic si-a ironizat un adversar pe teren : "Cine esti tu , ma ?"

#Ibrahimovic ramane acelasi Zlatan  : s-a fècut ca priveste numele de pe tricoul adversarului ca si cum ar zice "tu cine esti ", apoi s-a pus pe râs !

Zlatan Ibrahimovic , faimosul jucător de la PSG , a avut un conflict cu un fotbalist de la Saint Etienne , Paul Baysse . In minutele de prelungiri ale meciului , după un scurt conflict ,  Ibra l-a pus pe jucătorul de la Saint Etienne să se întoarcă cu spatele ca să-i vadă numele pe tricou : "cine eşti tu ,mă ?". Acesta i-a răspuns cu acelaşi gest , dar Zlatan nu a fost impresionat .

Meciul s-a desfăşurat duminică seara şi a fost câştigat de PSG cu 1-0 , golul fiind marcat de acelaşi Ibra .